+38(097)8700600
м.Вінниця вул.Князів Коріатовичів 123
Час роботи: 09:00 - 18:00

Відкрита першість КЗ ВО ДЮСШ

🏆🇺🇦Відкрита першість КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської серед юнаків та дівчат 2008 -2009; 2010-2011 р.н. з веслування на байдарках і каное!
👏Вітаємо переможців та призерів змагань!

✅Результати веслувальників школи в одиночках:
➖К-1 юнаки 2008-2009рр.н.➖ 
🥇🥇🥇Присяжнюк Максим - 1 місце на дистанціях 1000 м, 500 м, 200 м; 
🥈🥈Кравченко В'ячеслав - 2 місце на дистанціях 500 м, 200 м; 
🥈Бархатов Віктор - 2 місце на дистанції 1000 м;  
🥉🥉🥉Сосновський Назар - 3 місце на дистанції 1000 м, 500 м, 200 м;. 
➖С-1 юнаки 2008-2009рр.н.➖
🥇🥇🥇Тарчинець Сергій - 1 місце на дистанціях 1000 м, 500 м, 200 м; 
🥈🥈🥈Шалінський Арсеній - 2 місце на дистанції 1000 м, 500 м;  
🥉🥉🥉Клюса Микола - 3 місце на дистанції 1000 м, 500 м. 
➖ К-1 дівчата 2008-2009рр.н. ➖
🥇🥇🥇Ільчук Ольга - 1 місце на дистанціях 1000 м, 500 м, 200 м; 
🥈🥈🥈Грузевич Марина - 2 місце на дистанції 1000 м, 500 м, 200 м; 
🥉🥉🥉Шмалій Катерина - 3 місце на дистанції 1000 м, 500 м, 200 м.
➖С-1 дівчата 2008-2009рр.н.➖
🥇🥇🥇Асаулюк Дар'я - 1 місце на дистанціях 1000 м, 500 м, 200 м; 
🥈🥈🥈Сизова Маріанна - 2 місце на дистанціях 1000 м, 500 м, 200 м; 
➖К-1 юнаки 2010-2011-2012рр.н ➖
🥇🥇Грищенко Єгор - 1 місце на дистанціях 500 м, 200 м; 
🥈🥉Браславський Олександр - 2 місце на дистанції 200 м та 3 місце на дистанції 500 м; 
🥈Боков Артем -  2 місце на дистанції 500 м; 
🥉Петруняк Артем – 3 місце на дистанції 200 м.
➖С-1 юнаки 2010-2011-2012рр.н➖
🥇🥇Кудря Максим - 1 місце на дистанціях 500 м, 200 м; 
Ферафонтов Сергій - 2 місце на дистанціях 500 м, 200 м; 
🥉🥉Глебов Олексій - 3 місце на дистанціях 500 м, 200 м.
➖К-1 дівчата 2010-2011-2012рр.н.➖
🥇🥇Гилюк Ангеліна - 1 місце на дистанціях 500 м, 200 м; 
🥈Ільчук Катерина - 2 місце на дистанції 500 м; 
🥉🥈Зелінська Марина - 3 місце на дистанції 500 м та 2 місце на дистанції 200 м. 
🥉Свищ Марина - 3 місце на дистанції 200 м. 
➖С-1 дівчата 2010-2011-2012рр.н.➖
🥇Білочук Софія – 1 місце на дистанції 200 м;  
🥈Грищук Аріна – 2 місце на дистанції 200 м.
Технічні результати змагань на сайті: https://canoe-sprint.vn.ua/rezultati-oblasnih-ta-miskih...



Інші новини