+38(097)8700600
м.Вінниця вул.Князів Коріатовичів 123
Час роботи: 09:00 - 18:00

Кращі спортсмени 2023 року

image

Даниленко Дмитро - ЗМС

III місце - Чемпіонат Світу 2023(володар Олімпійської ліцензії)

image

Тарасюк Павло - МСУ

III місце - Чемпіонат Світу серед молоді та юніорів

image

Чорна Маріна - МСУ

II місце - Кубок Світу з марафону 2023

image

Ляховський Станіслав - МСУ

IV місце - Чемпіонат Європи з марафону

image

Селезнев Георгій - МСУ

I місце - Чемпіонат України серед дорослих 2023

image

Жовтюк Антон - МСУ

I місце - Чемпіонат України серед дорослих 2023

image

Бутов Іван - МСУ

I місце - Чемпіонат України серед дорослих 2023

image

Нараєвський Володимир - МСУ

I місце - Чемпіонат України серед юніорів та молоді

image

Боков Захар - МСУ

II місце - Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23

image

Залюбівський Святослав - МСУ

III місце - Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23

image

Семенчук Нікіта - МСУ

II місце - Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23

image

Чабан Марина - КМС

II місце - Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23

image

Бушинкіна Злата - КМСУ

II місце - Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23

image

Ільчук Катерина - I розряд

I місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Гилюк Ангеліна - I розряд

I місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Сизова Віталіна - КМСУ

III місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Довгий Євгеній - КМС

I місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Присяжнюк Максим - I розряд

II місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Шмалій Катерина - I розряд

II місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Грузевич Марина - I розряд

II місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Зелінська Марина - I розряд

I місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Свищ Марина - I розряд

I місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Слободян Валерія - I розряд

I місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Печена Мар'яна - I розряд

I місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Мілецький Денис - I розряд

III місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Трохименко Владислава - КМСУ

II місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Ільчук Ольга - КМСУ

II місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Пенедюк Анастасія - КМСУ

III місце - Чемпіонат України серед дорослих

image

Пенедюк Марія - I розряд

III місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

image

Яковлева Євгенія - I розряд

III місце - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат