+38(097)8700600
м.Вінниця вул.Князів Коріатовичів 123
Час роботи: 09:00 - 18:00

Успішний виступ веслувальників Вінниччини на чемпіонаті України серед молоді та юніорів до 23 років.

🇺🇦🏆Успішний виступ веслувальників Вінниччини на чемпіонаті України серед молоді та юніорів до 23 років. 
✅В змаганнях взяло участь близько 400 спортсменів з 20 областей України.
🏆Веслувальники Вінниччини вибороли 35 медалей (🥇7 золотих, 🥈15 срібних та 🥉13 бронзових) 
👏👏👏Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом!
🔹Результати веслувальників Вінницької області:
🏆Чемпіонами України стали:
🥇Тарасюк Павло (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) на дистанції 500 метрів в байдарці-четвірці;
🥇Ляховський Станіслав (ШВМС) на дистанції 1000 метрів в каное-двійці та на дистанції 200 метрів в каное-четвірці;
🥇🥇Чорна Маріна (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) на дистанції 1000 метрів в байдарці-двійці та на дистанції 200 метрів в байдарці-мікс разом з Нараєвським Володимиром.
🏆Срібними призерами стали:
🥈🥈🥈🥈Тарасюк Павло (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) , Семенчук Нікіта (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської), Боков Захар (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської), Нараєвський Володимир (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) в байдарці-четвірці на 200 метрів;
🥈Чабан Марина (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) на дистанції 200 метрів в байдарці-четвірці;
🥈Селезнев Георгій (ШВСМ) на дистанції 500 метрів в байдарці-двійці та в байдарці-четвірці;
🥈🥈Чорна Маріна (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) та Бушинкіна Злата (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) на дистанції 500 метрів в байдарці-четвірці;
🥈🥈Семенчук Нікіта (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) та Тарасюк Павло (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) на дистанції 200 метрів в байдарці-двійці; 
🥈🥈🥈Бутов Іван (ШВСМ), Жовтюк Антон (МДЮСШ №2), Селезнев Георгій (ШВСМ) на дистанції 200 метрів в байдарці-двійці та в байдарці-четвірці;
🏆Бронзові нагороди чемпіонату України вибороли:
🥉🥉Залюбівський Святослав (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської), Збитковський Владислав (МДЮСШ №2) на дистанції 200 метрів в байдарці-четвірці;
🥉Залюбівський Святослав (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) на дистанції 1000 метрів в байдарці-двійці;
🥉Селезнев Георгій (ШВСМ) на дистанції 500 метрів в байдарці-одиночці;
🥉🥉🥉🥉Сизова Віталіна (КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської) та Пенедюк Анастасія (МДЮСШ №2) на дистанції 500 метрів та 200 метрів в каное-двійці;
🥉🥉Бутов Іван (ШВСМ) та Жовтюк Антон (МДЮСШ №2) на дистанції 500 метрів в байдарці-двійці та в байдарці-четвірці; 
🥉🥉Селезнев Георгій (ШВСМ) та Жовтюк Антон (МДЮСШ №2) на дистанції 200 метрів в байдарці-двійці;
🥉Збитковський Владислав (МДЮСШ №2) на дистанції 200 метрів в байдарці-двійці;
🤝Дякуємо організаторам та суддям змагань!



Інші новини