+38(097)8700600
м.Вінниця вул.Князів Коріатовичів 123
Час роботи: 09:00 - 18:00

30-31 березня на водно-веслувальній базі КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської відбувся Кубок області.

30-31 березня на водно-веслувальній базі КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської відбувся Кубок області.
На цих змаганнях відібралися найкращі веслувальники Вінниччини для участі у Кубку України, де змагатимуться за право представляти нашу країну в Олімпійській кваліфікації та етапах Кубків світу з веслування на байдарках і каное.
Результати змагань:
🔹К-1 чоловіки 2005 р.н. і старше: 
🥇🥈🥈Селезньов Георгій 2003 р.н. – 1 місце 200м, 2 місце 500м, 2 місце – 1000м (Сергун С.М. Селезньов О.П. Балабанова Г.С.) 
🥉Тарасюк Павло 2005 р.н. - 3 місце – 1000м (Копистинський Р.П.) 
🔹С-1 чоловіки 2005 р.н. і старше: 
🥉🥇🥇Ляховський Станіслав 2000 р.н. – 3 місце 200м, 1 місце 500м, 1 місце – 1000м (Ткачов О.Д., Добротворський В.В.) 
🥈🥈Скрипник Ярослав 2000 р.н. – 2 місце 500м, 2 місце – 1000м (Ткачов О.Д., Добротворський В.В.) 
🥉Пилипенко Андрій  2004 р.н. – 3 місце 500м (Ткачов О.Д., Добротворський В.В.) 
К-1 жінки 2005 р.н. і старше: 
🥇🥇🥇Бушинкіна Злата 2005 р.н. – 1 місце 200м, 1 місце 500м, 1 місце – 1000м (Сергун С.М.,. Балабанова Г.С., Кравчук) 
🥈Калужина Олександра 2005 р.н – 2 місце 200м. (Копистинський Р.П.) 
С-1 дівчата 2005 р.н. і старше: 
🥇🥇🥇Пенедюк Анастасія 2005 р.н. – 1 місце 200м, 1 місце 500м, 1 місце – 1000м (Сергун С.М., Козаченко Л.О.) 
🔹К-1 юнаки 2006-2007 р.н. 
🥇🥇Нараєвський Володимир 2007 р.н. – 1 місце 200м, 1 місце 500м, (Бутенко С.Л., Осипенко С.К.) 
🥈🥇🥇Збитковський Владислав 2006 р.н. – 2 місце 200м, 2 місце 500м, 1 місце – 1000м  (Сергун С.М., Козаченко Л.О.) 
🥈Мілецький Денис 2009 р.н. - 2 місце 1000 м (Селезньов О.П., Напольський К.С.)
🥉Боков Захар 2007 р.н. – 3 місце 500м (Бутенко С.Л.) 
🥉Бархатов Віктор 2008 р.н. - 3 місце 1000 м (Бутенко С.Л.)
🥉Вернигора Максим 2008 р.н. – 3 місце 200м (Бойко В.П.) 
🔹С-1 дівчата 2006-2007 р.н. 
🥇🥇🥇Асаулюк Дар'я 2009 р.н. – 1 місце 200м, 1 місце 500м (Ткачов О.Д., Добротворський В.В.) 
🥈🥉Сизова Віталіна 2006 р.н.  – 2 місце 200м, 3 місце 500м  (Ткачов О.Д., Добротворський В.В.) 
🥈Пенедюк Марія 2008 р.н. – 2 місце 500м (Козаченко Л.О.) 
🔹С-1 юнаки 2006-2007 р.н. 
🥇🥇🥇Тарчинець Сергій  2008 р.н. – 1 місце 200м, 1 місце 500м, 1 місце – 1000м (Ткачов О.Д., Добротворський В.В.) 
🥉🥈Шалінський Арсеній 2008 р.н.  – 3 місце 500м, 2 місце – 1000м (Ткачов О.Д., Добротворський В.В.) 
🥈Мних Артем 2006 р.н. - 2 місце 200м (Козаченко Л.О.) 
🥉🥈Паламарчук Максим 2007 р.н.  – 3 місце 200м, 2 місце 500м, 3 місце – 1000м (Ткачов О.Д., Добротворський В.В.) 
🔹К-1 дівчата 2006-2007 р.н. 
🥇🥈🥈Чорна Маріна 2008 р.н. – 1 місце 500м, 2 місце 200м, 2 місце – 1000м (Балабанова Г.С., Копистинський Р.П.) 
🥇🥈🥇Ільчук Ольга 2008 р.н.  – 1 місце 1000м, 2 місце 500м, 3 місце – 200м (Балабанова Г.С., Копистинський Р.П.) 
🥇Трохименко Владислава 2008 р.н. – 1 місце 200м (Селезньов О.П., Напольський К.С.)




Інші новини