+38(097)8700600
м.Вінниця вул.Князів Коріатовичів 123
Час роботи: 09:00 - 18:00

ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З 21 по 23 липня у Вінниці на базі КЗ ВО ДЮСШ імені Юлії Рябчинської  відбувся чемпіонат області з веслування на байдарках і каное 
Змагання були відбірковими на чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н., 2009-2010 р.н.
За результатами цих змагань визначено збірну команду області, яка представлятиме Вінниччину на чемпіонаті України.
✅Результати наших веслувальників:
1000м фінал К-1 юнаки 2009-2010
🥇1. Мілецький Денис
🥈2. Стембльовський Влад
🥉3. Гріщенко Єгор
1000м фінал с-1 юнаки 2009-2010
🥇1. Кудря Максим
🥈2. Клюса Микола
🥉3. Глебов Олексій
1000м фінал К-1 дівчата 2009-2010
🥇1. Гилюк Ангеліна
🥈2. Шмалій Катерина
🥉3. Грузевич Марина
1000м фінал с-1 дівчата 2009-2010
🥇1.Асаулюк Дар’я
1000м фінал К-1 юнаки 2007-2008
🥇1. Боков Захар
🥈2. Сосновський Назар
🥉3. Бархатов Віктор
1000м фінал с-1 юнаки 2007-2008
🥇1. Тарчинець Сергій
🥈2. Паламарчук Максим
🥉3. Шалінський Арсеній
1000м фінал к-1 дівчата 2007-2008
🥇1. Ільчук Ольга
🥈2. Вернигора Марія
🥉3. Бабушкіна Анна
1000м фінал с-1 дівчата 2007-2008
🥇1. Сизова Маряна
🥈2. Пенедюк Марія
🥉3. Яковлева Євгенія
500м фінал К-1 юнаки 2009-2010
🥇1. Мілецький Денис
🥈2. Стембльовський Влад
🥉3. Лободюк Владислав
500м фінал с-1 юнаки 2009-2010
🥇1. Кудря Максим
🥈2. Клюса Микола
3. Глебов Олексій
500м фінал К-1 дівчата 2009-2010
🥇1. Гилюк Ангеліна
🥈2. Шмалій Катерина
🥉3. Грузевич Марина
500м фінал с-1 дівчата 2009-2010
🥇1.Асаулюк Дар’я
500м фінал К-1 юнаки 2007-2008
🥇1. Боков Захар
🥈2. Сосновський Назар
🥉3. Іскрак Володимир
1000м фінал с-1 юнаки 2007-2008
🥇1. Тарчинець Сергій
🥈2. Паламарчук Максим
🥉3. Шалінський Арсеній
500м фінал к-1 дівчата 2007-2008
🥇1. Ільчук Ольга
🥈2. Вернигора Марія
🥉Бабушкіна Анна
500м фінал с-1 дівчата 2007-2008
🥇1. Сизова Маряна
🥈2. Пенедюк Марія
🥉3. Яковлева Євгенія
200м фінал К-1 юнаки 2009-2010
🥇1. Мілецький Денис
🥈2. Стембльовський Влад
🥉3. Лободюк Владислав
200м фінал с-1 юнаки 2009-2010
🥇1. Кудря Максим
🥈2. Клюса Микола
🥉3. Глебов Олексій
200м фінал К-1 дівчата 2009-2010
🥇1. Шмалій Катерина
🥈2. Гилюк Ангеліна
🥉 3. Слободян Валерія
200м фінал с-1 дівчата 2009-2010
🥇1.Асаулюк Дар’я
200м фінал К-1 юнаки 2007-2008
🥇1. Боков Захар
🥈2. Іскрак Володимир
🥉3. Кравченко Вячеслав
200м фінал с-1 юнаки 2007-2008
🥇1. Тарчинець Сергій
🥈2. Паламарчук Максим
🥉3. Шалінський Арсеній
200м фінал к-1 дівчата 2007-2008
🥇1. Ільчук Ольга
🥈2. Вернигора Марія
🥉3. Бабушкіна Анна
200м фінал с-1 дівчата 2007-2008
🥇1. Сизова Маряна
🥈2. Яковлева Євгенія
🥉 3. Пенедюк Марія
К-2 юнаки 500м 2007-2008
🥇1. Сосновський Назар, Боков Захар
🥈2. Заяць Артем Заяць, Андрій
🥉3. Іскрак Володимир, Кравченко Вячеслав
С-2 юнаки 500м 2007-2008
🥇1. Тарчинець Сергій, Паламарчук Максим
🥈Лісевич Антон, Шалінський Арсеній
К-2 дівчата 500м 2007-2008
🥇1. Ільчук Ольга, Вернигора Марія
🥈2. Коваль Анастасія, Свірідова Ірина
С-2 дівчата 500м 2007-2008
🥇1.Яковлева Євгенія ,Пенедюк Марія
К-2 юнаки 500м 2009-2010
🥇1.Стембльовський Влад ,Мілецький Денис
🥈2.Лободюк Владислав, Братславський Олександр
🥉3. Буркан Петро, Січкар Святослав
С-2 юнаки 500м 2009-2010
🥇1. Клюса Микола, Афанасьєв Іван
🥈2. Кудря Максим ,Ферафонтов Сергій
🥉3. Глебов Олексій, Олійник Євген
К-2 дівчата 500м 2009-2010
🥇1. Гилюк Ангеліна, Ільчук Катерина
🥈Грузевич Марина ,Шмалій Катерина
🥉3. Слободян Валерія, Печена Маряна
К-2 юнаки 200м 2007-2008
🥇1. Сосновський Назар, Боков Захар
🥈2. Заяць Артем Заяць, Андрій
🥉3. Іскрак Володимир, Кравченко Вячеслав
С-2 юнаки 500м 2007-2008
🥇1. Тарчинець Сергій ,Паламарчук Максим
🥈2. Лісевич Антон, Шалінський Арсеній
К-2 дівчата 200м 2007-2008
🥇1. Ільчук Ольга, Вернигора Марія
🥈2. Коваль Анастасія ,Свірідова Ірина
🥉3. Лінецька Анастасія, Бойчук Софія
С-2 дівчата 200м 2007-2008
🥇1.Яковлева Євгенія, Пенедюк Марія
К-2 юнаки 200м 2009-2010
🥇1.Стембльовський, Влад Мілецький Денис
🥈2. Буркан Петро, Січкар Святослав 
🥉3. Лободюк Владислав, Братславський Олександр
С-2 юнаки 200м 2009-2010
🥇1. Клюса Микола, Афанасьєв Іван
🥈2. Кудря Максим, Ферафонтов Сергій
🥉3. Глебов Олексій, Олійник Євген
К-2 дівчата 200м 2009-2010
🥇1. Грузевич Марина, Шмалій Катерина
🥈2. Слободян Валерія, Печена Маряна
🥉3. Гилюк Ангеліна, Ільчук Катерина
Вітаємо веслувальників з чудовим результатом, бажаємо перемог на чемпіонаті України🏆  
 Дякуємо нашим захисникам та захисницям за те, що наші спортсмени мають змогу продовжувати тренуватись та змагатись!   



Інші новини